Ogłoszono wyniki II Gminnego Dyktanda o „Złote Pióro Wójta Gminy Siedlce”. Wyłoniono laureatów w trzech kategoriach wiekowych: klasy II–III, IV–VI oraz VII–VIII. Nasi uczniowie znaleźli się na podium w każdej kategorii, z czego jesteśmy ogromnie dumni!
Oto Zwycięzcy:
KLASY 2-3
II Wicemistrzem Ortografii klas II – III została
WIKTORIA KOBYLIŃSKA – ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH
KLASY 4-6
Mistrzem Ortografii klas IV-VI została
HELENA KOWAL – ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH
I Wicemistrzem Ortografii klas IV – VI została
NATALIA PACZUSKA – ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH
KLASY 7-8
I Wicemistrzem Ortografii klas VII – VIII została
AMELIA KONDRACIUK – ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH
Gratulujemy!
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 25 maja 2026 r. o godz. 16.30 w Zespole Oświatowym w Pruszynie.





