Close

Wyniki II Gminnego Dyktanda o „Złote Pióro Wójta Gminy Siedlce”

Ogłoszono wyniki II Gminnego Dyktanda o „Złote Pióro Wójta Gminy Siedlce”.  Wyłoniono laureatów w trzech kategoriach wiekowych: klasy II–III, IV–VI oraz VII–VIII. Nasi uczniowie znaleźli się na podium w każdej kategorii, z czego jesteśmy ogromnie dumni!

Oto Zwycięzcy:

KLASY 2-3

II Wicemistrzem Ortografii klas II – III została

WIKTORIA KOBYLIŃSKA – ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH

KLASY 4-6

Mistrzem Ortografii klas IV-VI została

HELENA KOWAL – ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH

I Wicemistrzem Ortografii klas IV – VI została

NATALIA PACZUSKA – ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH

KLASY 7-8

I Wicemistrzem Ortografii klas VII – VIII została

AMELIA KONDRACIUK – ZESPÓŁ OŚWIATOWY W GOLICACH

Gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 25 maja 2026 r. o godz. 16.30 w Zespole Oświatowym w Pruszynie.