🐶🐱❤️ Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za dostarczenie karmy i różnych akcesoriów dla zwierząt w ramach zbiórki zorganizowanej w naszym przedszkolu.
Zebrane dary zostały przekazane do Stowarzyszenia „Zwierzoluby” 🐾.
Wasza pomoc to piękny dar serca 💝, który przyniesie wiele radości i wsparcia czworonożnym podopiecznym.
Dziękujemy za okazane serce, hojność i życzliwość.
Angelika Prokurat



