Close

Podziękowanie – zbiórka karmy dla zwierząt ze Stowarzyszenia „Zwierzoluby”

🐶🐱❤️ Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za dostarczenie karmy i różnych akcesoriów dla zwierząt w ramach zbiórki zorganizowanej w naszym przedszkolu.

Zebrane dary zostały przekazane do Stowarzyszenia „Zwierzoluby” 🐾.

Wasza pomoc to piękny dar serca 💝, który przyniesie wiele radości i wsparcia czworonożnym podopiecznym.

Dziękujemy za okazane serce, hojność i życzliwość.

 

Angelika Prokurat